2008

68 ste zesdagen

 

1Van Dongen Marco                           Beerlandt Jurgen                      1430

2Kerstens Roger                                  Van De Kerckhoven Olivier     1413

3Goetschalckx Benny                          Bax David                               1400

4Van Campen Frans                           Van Eynde Tom                      1399

5Theuns Bert                                       Kamerling Jos                          1363

6Jacobs Marc                                     Pockelé Leo                            1341

7Van De Kerckhoven Dirk                  Schepers Frans                        1323

8Van Aert André                                Brosens Cor                            1312

9Van Ginneken Ludo                          Brosens Sebastiaan                  1304

10Mol Rinus                                       Bosmans Stanny                      1302

11Nelen Jos                                        Braat Guy                                1296

12Schepers Guido                               Ghysels Jos                             1259

 

 

Inleg schutters:                         144,00 €

Ontvangen premie’s + pijlengeld          628,10 €

 

 

Uitgereikt: 660 euro prijzengeld + 70,50 euro aan bekers en trofeeën

Werkingskosten: 13 euro

In de kas van E.T.E.: 28,60 euro

 

Hoogste schutter: Van De Kerckhoven Dirk – 785 punten – 5,23 gemiddeld

 

Sprintklassement gewonnen door Goetschalckx Benny en Bax David

 

Pijlentrekkers: Nelen Jan – Van Campen Dirk

Schrijvers: Anthonissen May, Donkers John, Nelen Jan, Nelen Marc en Van Ammel Patrick

Micro: Claessens Marc

 

Lokaalhouder: Theuns Bert

 

Inleg 6,00 € per schutter.

 

                        Gestorven:                   Eddy Van Dorst

 

                            Algemeen klassement 68ste ZESDAGEN 2008                              
PLOEGEN : 1ste dag 2de dag 3de dag 4de dag 5de dag 6de dag
Jacobs Marc 134 127 124 128 132 128 773
Pockelé Leo 96 91 99 91 102 89 568
TOTAAL 230 - 5de 448 - 6de 671 - 6de 890 - 6de 1124 - 6de 1341 - 6de
V D Kerckhoven Dirk 130 129 129 133 129 135 785
Schepers Frans 96 89 84 93 95 81 538
TOTAAL 226 - 6de 444 - 7de 657 - 7 de 883 - 7de 1107 - 7de 1323 - 7de
Schepers Guido 119 120 128 122 124 126 739
Ghysels Jos 88 79 96 88 85 84 520
TOTAAL 207 - 12de 406 - 12de 630 - 11de 840 - 12de 1049 - 12de 1259 - 12de
Van Campen Frans 114 113 112 108 117 118 682
Van Eynde Tom 119 120 126 122 116 114 717
TOTAAL 233 - 3de 466 - 2de 704 - 2de 934 - 3de 1167 - 3de 1399 - 4de
Van Dongen Marco 125 116 125 123 131 116 736
Beerlandt Jurgen 114 117 122 115 108 118 694
TOTAAL 239 - 1ste 472 - 1ste 719 - 1ste 957 - 1ste 1196 - 1ste 1430 - 1ste
Van Ginneken Ludo 126 114 126 125 134 126 751
Brosens Sebastiaan 92 81 95 96 96 93 553
TOTAAL 218 - 10de 413 - 11de 634 - 10de 855 - 10de 1085 - 8ste 1304 - 9de
Mol Rinus 119 118 114 116 116 119 702
Bosmans Stanny 101 103 99 95 95 107 600
TOTAAL 220 - 8ste 441 - 8ste 654 - 8ste 865 - 9de 1076 - 11de 1302 - 10de
Nelen Jos 110 103 108 110 113 113 657
Braat Guy 109 106 115 113 97 99 639
TOTAAL 219 - 9de 428 - 9de 651 - 9de 874 - 8ste 1084 - 9de 1296 - 11de
Goetschalckx Benny 119 114 111 117 122 109 692
Bax David 112 119 114 125 109 129 708
TOTAAL 231 - 4de 464 - 4de 689 - 4de 931 - 4de 1162 - 4de 1400 - 3de
Kerstens Roger 116 108 110 114 118 105 671
V D Kerckhoven Olivier 120 121 120 129 124 128 742
TOTAAL 236 - 2de 465 - 3de 695 - 3de 938 - 2de 1180 - 2de 1413 - 2de
Theuns Bert 113 112 114 116 117 123 695
Kamerling Jos 113 113 115 106 110 111 668
TOTAAL 226 - 7de 451 - 5de 680 - 5de 902 - 5de 1129 - 5de 1363 - 5de
Van Aert André 112 118 102 118 128 115 693
Brosens Cor 104 93 100 103 104 115 619
TOTAAL 216 - 11de 427 - 10de 629 - 12de 850 - 11de 1082 - 10de 1312 - 8ste
GROENE TRUI GELE TRUI RODE TRUI WITTE TRUI
Dag 1: Jacobs Marc Dag 1: ploeg 5 Dag 1: ploeg 3
Dag 2: V.D. Kerckhoven Dirk Dag 2: ploeg 5 Dag 2: ploeg 3 Dag 2: ploeg 11
Dag 3: V.D. Kerckhoven Dirk Dag 3: ploeg 5 Dag 3: ploeg 12 Dag 3: ploeg 6
Dag 4: V.D. Kerckhoven Dirk Dag 4: ploeg 5 Dag 4: ploeg 3 Dag 4: ploeg 10
Dag 5: Van Ginneken Ludo Dag 5: ploeg 5 Dag 5: ploeg 3 Dag 5: ploeg 12
Dag 6: V.D. Kerckhoven Dirk Dag 6: ploeg 5 Dag 6: ploeg 3 Dag 6: ploeg 12