UITSLAGEN

 

 

UITSLAG VAN DE BONDSCHIETING BIJ: LEERGASTEN  op 20/22/23 en 24 MEI. 2009   
Dames USK Tpunt +60 USK Tpunt Heren USK Tpunt
DC WENS HILDA 285 1972 6 VISKENS MARCEL 274 1865 HC VAN HOOYDONCK JOS 271 1961
D VAN DOREN FRANCINA 270 1612 6 JACOBS MARC 271 1921 VAN CAMPEN DIRK 270 1918
D DE ROOST CARINE 259 1568 6 VAN CAMPEN FRANS 262 1817 LUYCKX PETER 270 1913
D BROSENS JEANNE 236 1599 6 VAN AERT ANDRE 262 1815 BROSENS ROBERT 269 1889
D VAN GINNEKEN NANCY 234 1480 6 VAN GINDEREN LUDO  259 1507 BEUNIS BENNY 268 1598
D KERSTENS MAGDA 234 1110 6 VAN DE WEYER GUSTAAF 257 1553 VAN DONGEN MARCO 267 1886
D MILBOU SABINE 226 1385 6 MOL RINUS 256 1816 LUYCKX LUDO 266 1824
D SELS AN 223 1420 6C ELST ADRIAAN 256 1819 SCHEPERS GUIDO 265 1905
D ANTHONISSEN MAY 216 216 6 NOUWS CYRIEL 248 1631 HC BIGEARD WILLIAM 265 265
D SWART CHANTEL 130 745 6 VAN GINNEKEN LUDO 247 1855 HC JACOBS JOHAN 265 1279
6 HUYBRECHTS LEO 247 1726 HC BEERLANDT JURGEN 263 1290
Jeugd 6 CLEMENT FLORY 245 1477 VAN GINDEREN RUDY 262 1790
J OTTEN WILLEM JAN 290 1689 6 LOOS JOS 244 1749 GOETSCHALCKX BENNY 260 1865
J MATTHYSEN KAMIEL 241 1113 6 VAN DOREN LUCIEN 241 1548 KAMERLING JOS 260 1522
J SANDERS JASPER 224 1137 6 VANDERMAST FRANS 237 1458 BROSENS COR 260 1753
J CLAESSENS JENS 202 1007 6 JACOBS KAREL          237 1651 GYSELS TIM 254 1514
J MATTHYSEN ELISE 231 594 6 GOYVAERTS LILIANNE 236 1327 DE KONING LEO 254 1417
J SCHROOYEN GLENN 207 1399 6 POCKELE LEO 232 1332 FRIJTERS HANS 253 1743
J BERNAERTS MATHIAS 190 717 6 BEYERS JOS 231 446 WEIL RENE 253 1791
J KERSTENS SUZY 170 512 6 SNOECK VEERLE 226 834 PEETERS THEO 253 1777
6 BOSMANS STANNY 223 1649 PLOMPEN RONNY 252 1715
70+ 6 VAN DORST SUZANNE  219 1455 HC VAN OBBERGEN KEVIN 249 1869
7C GOYVAERTS FLOR 287 1989 6 EMBRECHTS LOUIS 218 1071 ARNOUTS BENNY 244 1008
7 NELEN JOS 251 1774 6 HONTELE WALTER 217 1071 VAN DEN EYNDEN MARCEL  239 1680
7 HEESTERMANS WIM 243 1412 6 DE ROOY WILLY 215 893 OOSTVOGELS JAN 239 1589
7 SCHEPERS FRANS 240 1663 6 KERSTENS ANNIE 213 775 BRAAT GUY 238 1677
7C VERGOUWEN LUCIENNE 227 1435 6 CALLE ERIK 206 1349 ICKROTH MARCEL 236 1640
7 WENS STAF 206 824 6 VAN DOREN MIA 201 1485 SEVERINS KIM 236 1074
7 GHYSELS JOS 201 871 6 BONTEMPS EUGEEN   200 1543 STRUYF ERIC 234 1616
7 NOUWS STAN 186 1174 6 VAN GINDEREN JAN 160 499 BERNAERTS JOZEF 234 243
6C BROSENS JOS 157 664 TETAERT JEROEN 232 703
6 WIERCKX LUCIENNE 131 1291 VAN DE KERCKHOVEN OLIVIER 226 1768
80+ Heren D'HAVE MAURITS 222 1683
8C HENSE IVO 243 1751 VAN DE KERCKHOVEN DIRK   289 1975 VAN EYNDE TOM 221 1774
8 VANDENBERGH FRANS 225 1534 HC OOSTVOGELS LUC 282 1695 CLIMAN SAMMY 216 638
BAX DAVID 276 1654 ARNOUTS PATRICK 214 1062
JACOBS IVO 273 1880 NOUWS TONY 200 1451
VAN DE VONDERVOORT HARRY 271 1915 MUSKEE JEROEN 181 629
De Sportleider       Van Ginneken Ludo  STRYBOS ERIK 173 559

 

 

 

UITSLAG VAN DE BONDSCHIETING BIJ  LEERGASTEN
20/22/23 en 24 mei 2009
1ste Afd.
1) Otten Willem-Jan 290 1,43 7) Luyckx Peter 30 0,77
2) Van De Kerckhoven Dirk 289 1,32 8) Van Dongen Marco 30 0,66
3) Bax David 276 1,21  9) Van Campen Dirk 29 0,55
4) Viskens Marcel 274 1,10 10) Beunis Benny 29 0,44
5) Jacobs Ivo 273 0,99 11) Van Campen Frans 29 0,33
6) Jacobs Marc 271 0,88 12) Van Doren Francina 29 0,22
2de Afd.
1) Luyckx Ludo 266 1,71 6) Van De Weyer Gustaaf 29 0,96
2) Van Aert André 262 1,56 7) Huybrechts Leo 29 0,81
3) Van Ginderen Rudy 262 1,41 8) Weil René 28 0,66
4) Brosens Cor 260 1,36 9) Loos Jos 28 0,51
5) Kamerling Jos 260 1,11 10) Van Ginderen Ludo 28 0,36
3de Agd.
1) Plompen Ronny 252 1,80 5) Ickroth Marcel 29 1,00
2) Clement Flory 245 1,60 6) Sels An 29 0,80
3) Heestermans Wim 243 1,40 7) Van Den Eynden Marcel 29 0,60
4) Schepers Frans 240 1,20 8) Jacobs Karel 29 0,40
4de Afd.
1) De Koning Leo 254 1,72 5) Pockelé Leo 30 1,04
2) Nouws Cyriel 248 1,55 6) Hontelé Walter 27 0,87
3) Matthysen Kamiel 241 1,38 7) Goyvaerts Lilianne 27 0,70
4) Oostvogels Jan 239 1,21 8) Brosens Jeanne 27 0,53
9) Kerstens Magda 27 0,35
5de Afd.
1) Severins Kim 236 1,56 4) Climan Sammy 29 0,90
2) Beyers Jos 231 1,34 5) Nouws Stan 27 0,68
3) Snoeck Veerle 226 1,12 6) Van Dorst Susanne 27 0,45
6de Afd.
1) Mattthysen Elise 231 1,66 3) Strybos Erik 27 1,10
2) Kerstens Annie 213 1,38 4) Bernaerts Mathias 26 0,82
5) Schrooyen Glenn 25 0,54
1ste Afd.Comp. 
1) Goyvaerts Flor 287 1,36 3) Oostvogels Luc 30 0,83
2) Wens Hilda 285 1,10 4) Beerlandt Jurgen 29 0,56
2de Afd Comp.
1) Jacobs Johan 265 1,22 2) Elst Adriaan 29 0,92
3) Hense Ivo 27 0,61
De Sportleider  Van Ginneken Ludo 

 

 

 

 

 

 

Herklassering na 7 bondschietingen 2009
1ste Afd. 2de Afd. 3de Afd.
THIRY NICO 9,56 VAN CAMPEN FRANS 8,65 CLEMENT FLORY 8,21
VAN DE KERCKHOVEN DIRK   9,40 MOL RINUS 8,65 BRUERS JONATHAN 8,17
OTTEN WILLEM JAN 9,38 VAN AERT ANDRE 8,64 PLOMPEN RONNY 8,17
BUYK EDDY 9,36 THEUNS BERT 8,64 VANDERMAST FRANS 8,10
STRUYF SABRINA 9,33 VAN DE WEYER GUSTAAF 8,63 BERNAERTS JOZEF 8,10
BAX DAVID 9,19 VAN DOREN LUCIEN 8,60 SCHRAUWEN FRANK 8,09
JACOBS MARC 9,15 JANSSENS NIELS 8,57 SCHUURMANS ANTHONIE 8,09
VAN CAMPEN DIRK 9,13 WEIL RENE 8,53 KERSTENS ROGER 8,08
V.D.VONDERVOORT HARRY 9,12 VAN GINDEREN RUDY 8,52 FRANCK RUDI 8,08
LUYCKX PETER 9,11 MOL INGE 8,47 D'HAVE MAURITS 8,01
SCHEPERS GUIDO 9,07 PEETERS THEO 8,46 VAN DEN EYNDEN MARCEL  8,00
BROSENS ROBERT 9,00 KAMERLING JOS 8,46 BRAAT GUY 7,99
VAN DONGEN MARCO 8,98 NELEN JOS 8,45 SCHEPERS FRANS 7,92
VAN DOREN FRANCINA 8,96 VAN EYNDE TOM 8,45 SELS AN 7,89
JACOBS IVO 8,95 MAES MARINO 8,44 DE KONING LEO 7,87
VAN DOREN DIRK 8,95 V.D.KERCKHOVEN OLIVIER 8,42 JACOBS KAREL          7,86
FONTEYN RAYMOND 8,90 GYSELS TIM 8,41 BOSMANS STANNY 7,85
VISKENS MARCEL 8,88 ARNOUTS BENNY 8,40 HEESTERMANS WIM 7,84
GOETSCHALCKX BENNY 8,88 VAN GINDEREN LUDO  8,37 TETAERT JEROEN 7,81
BEUNIS BENNY 8,88 BROSENS COR 8,35 ICKROTH MARCEL 7,81
VAN GINNEKEN LUDO 8,83 LOOS JOS 8,33 BEERLANDT MELISSA 7,78
DE ROOST CARINE 8,71 FRIJTERS HANS 8,30 BROSENS SEBASTIAAN 7,77
LUYCKX LUDO 8,69 NELEN JAN 8,27 NOUWS CYRIEL 7,77
GEETS GLENN 8,67 VAN GINNEKEN NANCY 8,22 VAN DORST STANNY 7,76
HUYBRECHTS LEO 8,22 STRUYF ERIC 7,70
4de Afd. SOMERS TESSA 8,22
MILBOU SABINE 7,69 5de Afd. 6de Afd.
DE SCHUTTER ROBERT 7,67 HONTELE WALTER 7,14 NIJS IVO 6,53
BROSENS JEANNE 7,61 EMBRECHTS LOUIS 7,14 OOYE AGNES 6,53
DE VOCHT MARIA 7,61 DIERCKX NANCY 7,13 NOUWS STAN 6,52
SANDERS JASPER 7,58 DONKERS JOHN  7,10 KERSTENS ANNIE 6,46
OOSTVOGELS JAN 7,57 VAN MOORLEGHEM ANNIE 7,10 BALEMANS LOTTE 6,31
LODEWIJCKX JULIE 7,56 CLIMAN SAMMY 7,09 STRYBOS ERIK 6,21
CALLE ERIK 7,49 ARNOUTS PATRICK 7,08 WIERCKX LUCIENNE 6,15
DE ROOY WILLY 7,44 VAN DOREN MIA 7,07 VAN EEKEREN TOM 6,08
DE VOCHT GERARD 7,43 BALEMANS MARGA 7,06 LOOPMANS EDUARD 6,03
BEYERS JOS 7,43 MERTENS GASTON 7,00 BERNAERTS MATHIAS 5,98
MATTHYSEN KAMIEL 7,42 LEYENDECKERS HUBERT 6,96 KERSTENS LISSA 5,90
KERSTENS MAGDA 7,40 SNOECK VEERLE 6,95 DEKKERS OLIVIER 5,80
POCKELE LEO 7,40 SCHOENMAKER RICHARD 6,94 PALINCKX SEPPE 5,77
VISKENS PATRICK 7,40 BUYK JENNY 6,93 KERSTENS SUZY 5,69
GOYVAERTS LILIANNE 7,37 VAN DORST SUZANNE  6,93 VAN GINDEREN JAN 5,54
MICHIELSEN RIET 7,37 NOUWS TONY 6,91 GEETS MICHEL 5,50
BONTEMPS EUGEEN   7,35 RISBOURG RONNY 6,89 MUSKEE JEROEN 5,24
VANDENBERGH FRANS 7,30 WENS STAF 6,87 SWART CHANTEL 4,97
GHYSELS JOS 7,26 VAN WIJNGAERDEN ARMAND 6,87 SOMERS DANA 4,63
ANTHONISSEN MAY 7,20 BROEREN BART 6,87 PALINCKX ANITA 4,43
VAN DEN BERGH CORNEEL  7,20 BROSENS PETRA 6,85 SCHOENMAKER MICHAEL 4,32
VAN OBBERGEN MARC 7,18 DEKKERS ALEC 6,73 VAN CAMPEN YASMINE 4,17
VAN AMMEL PATRICK 7,17 CLAESSENS JENS 6,71 STRYBOS BART 4,17
SEVERINS KIM 7,16 SCHROOYEN GLENN 6,66 POCKELE WILFRIED 3,85
Comp 1 MATTHYSEN ELISE 6,60 NELEN OLIVIER 3,53
DE VOS MARIO 9,65 Comp 1 Comp 2
VAN AUDEKERKE MONICA 9,50 JANSSENS KAREL 9,07 JACOBS JOHAN 8,53
GOYVAERTS FLOR 9,47 VAN PELT FREDDY 9,00 HENSE IVO 8,34
OOSTVOGELS LUC 9,42 VAN OBBERGEN KEVIN 8,90 BODEN VEERLE 8,33
WENS HILDA 9,39 MAES CHRISTOPH 8,87 PALINCKX PETER 8,23
VAN HOOYDONCK JOS 9,34 BIGEARD WILLIAM 8,83 TORFS ANDREA 8,21
WEIL SEBASTIAAN 9,24 Comp 2 VERGOUWEN LUCIENNE 7,97
VAN HOOYDONCK GERDA  9,11 SOMERS JEAN 8,77 VAN AERDEN MARIETTE 7,83
ELST ADRIAAN 8,66 BEERLANDT JENS 7,27
De Sportleider   Van Ginneken Ludo  BEERLANDT JURGEN 8,60 BROSENS JOS 4,43

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslag korps bij Leergasten     / Korpsregeling voor St.Jansvrienden 
Leergasten 403 4 Union St.Seb.Kapellen 1347
Union St.Seb.Kapellen 387 0 Leergasten 1340
Edel Tijdverdrijf 388 4 Edel Tijdverdrijf 1317
Arabieren 375 2 Eendracht m.Macht 1284
St.Seb.Kalmthout 362 0 Arabieren 1276
Eendracht m.Macht 373 4 St.Jansvrienden 1250
St.Jansvrienden 355 0 St.Seb.Kalmthout 1244
        Heideschutters  1211
Voorlopige ploegopstelling 4 beste van de 7 uitslagen
Dames Jeugd Compound
STRUYF SABRINA 1119 OTTEN WILLEM JAN 1133 GOYVAERTS FLOR 1155
VAN DOREN FRANCINA 1083 JANSSENS NIELS 1036 OOSTVOGELS LUC 1140
DE ROOST CARINE 1062 MATTHYSEN KAMIEL 948 VAN HOOYDONCK JOS 1137
VAN GINNEKEN NANCY 1010 SANDERS JASPER 917 WENS HILDA 1134
SELS AN 973 CLAESSENS JENS 827 WEIL SEBASTIAAN 1120
BROSENS JEANNE 953 BERNAERTS MATHIAS 717 VAN OBBERGEN KEVIN 1112
MILBOU SABINE 942 VAN HOOYDONCK GERDA  1106
KERSTENS MAGDA 919 JANSSENS KAREL 1095
GOYVAERTS LILIANNE 909 ELST ADRIAAN 1062
VAN DOREN MIA 892 BEERLANDT JURGEN 1055
Heren Heren Heren
VAN DE KERCKHOVEN DIRK   1138 VAN DOREN DIRK 1087 VAN GINDEREN RUDY 1031
BUYK EDDY 1123 GOETSCHALCKX BENNY 1084 PEETERS THEO 1029
VAN CAMPEN DIRK 1111 BEUNIS BENNY 1070 GYSELS TIM 1029
SCHEPERS GUIDO 1109 LUYCKX LUDO 1064 FRIJTERS HANS 1021
BAX DAVID 1109 WEIL RENE 1051 MAES MARINO 1013
LUYCKX PETER 1105 VAN EYNDE TOM 1046 PLOMPEN RONNY 1012
V.D.VONDERVOORT HARRY 1101 V.D.KERCKHOVEN OLIVIER 1043 ARNOUTS BENNY 1008
BROSENS ROBERT 1096 KAMERLING JOS 1037 D'HAVE MAURITS 1007
VAN DONGEN MARCO 1089 THEUNS BERT 1037 BRAAT GUY 989
JACOBS IVO 1089 BROSENS COR 1033 VAN DEN EYNDEN MARCEL  982
Senioren 60/64 Veteranen +65 Afmeldingen
JACOBS MARC 1108 VISKENS MARCEL 1086 SCHROOYEN GLENN 858
VAN GINNEKEN LUDO 1081 VAN AERT ANDRE 1055 MOL INGE 1016
VAN DOREN LUCIEN 1059 MOL RINUS 1054
VAN DE WEYER GUSTAAF 1049 VAN CAMPEN FRANS 1048
LOOS JOS 1030 NELEN JOS 1033
VAN GINDEREN LUDO  1023 CLEMENT FLORY 1001
HUYBRECHTS LEO 1006 VANDERMAST FRANS 998
BOSMANS STANNY 981 SCHUURMANS ANTHONIE 982
JACOBS KAREL          978 SCHEPERS FRANS 975
NOUWS CYRIEL 957 HEESTERMANS WIM 969
Eerste Buitenbondschieting op 6 en 7 juni inrichter Heideschutters doelen voorzien voor jeugd op 12 en 18m
Terrein Warandalei (naast spoorweg te Kalmthout korfbalterrein)
Schieturen zaterdag 14u en 17u  zondag 9u30 en 14u telkens 4 schutters per doel
Schutters gelieve minstens 15 min voor aanvang aanwezig te zijn om de opstelling der doelen vlot te laten verlopen
Schutters die nu reeds weten niet te kunnen deelnemen aan Bondenkamp en of B ploeg gelieve dit te melden
aan de sportleider ook de reserven dienen zich af te melden. Bij de Bondenkamp mogen van elke ploeg 1 reserve 
meeschieten en van de herenploeg 2 reserven
Bondenkamp op 16 aug terrein S.V.Zwaluwen(Horendonk)
B ploeg 23 aug Heideschutters
De Sportleider    

Van Ginneken Ludo 

 

 

 

Nr Club Namen EMK ETE LGK HSK USK BB1 BB2 ARA Tot. Gem.
12M 24 30 30
214 2 HUYBRECHTS SVEN
3 SMOUT POL 216 205 208 629 6,99 3
313 3 KERSTENS LISSA 251 241 232 724 8,04 3
401 4 ARNOUTS EVERT 264 250 255 253 1022 8,51 4
404 4 ARNOUTS SIMON 220 250 258 254 269 1251 8,34 5
418 4 NOUWS TIM 214 224 225 204 867 7,22 4
422 4 VAN LOON BRENT 266 242 243 229 980 8,17 4
509 5 DE POOTER CEDRIC 189 189 6,30 1
514 5 JACOBS MARNIK 184 175 359 5,98 2
522 5 PALINCKX SEPPE 261 258 258 246 272 1295 8,64 5
523 5 PALINCKX DEMI 256 256 255 237 229 1233 8,22 5
525 5 SOMERS DANA 246 264 250 760 8,45 3
529 5 STEGNER CÉLINE 235 215 204 654 7,27 3
533 5 VAN CRAEN WANNES 217 217 7,23 1
534 5 VAN DE POLL MAX #DEEL/0!
535 5 VAN DE POLL YANA 241 241 8,03 1
536 5 VAN GASTEL JEROEN 240 252 249 741 8,23 3
540 5 VAN THILLO VINCENT #DEEL/0!
601 6 ASMA JONAS 231 226 200 198 855 7,13 4
602 6 BAEK DENNIS 250 250 8,33 1
605 6 BRUGGEMAN STIJN 249 235 484 8,06 2
611 6 DE VOS ZINEDINE #DEEL/0!
612 6 DONNE STEF 251 251 8,37 1
613 6 GHYOOT LOUIS 184 212 222 186 804 6,70 4
614 6 GHYOOT SIMON 189 154 201 192 736 6,13 4
620 6 JONES NICHOLAS 239 239 7,97 1
622 6 KROLS ALEXANDER #DEEL/0!
632 6 MOUS ARNO #DEEL/0!
633 6 MOUS JASPER #DEEL/0!
637 6 PUCCI ELENI 258 253 250 244 250 1255 8,36 5
648 6 VAN AGTMAEL IGNACE 217 217 7,23 1
653 6 GHYOOT VINCENT 191 150 213 221 775 6,46 4
655 6 GHYOOT EMIEL 121 170 201 194 686 5,72 4
656 6 SNELS JANA 195 184 379 6,32 2
715 7 SEVERINS RIK 220 220 7,33 1
716 7 SEVERINS TOSH 186 186 6,20 1
802 8 ERRYGERS TUUR 196 196 6,53 1
6 V.D.VEYVERE ALEXANDRA 114 114 3,80 1
6 GEVAERT ANNELEEN 168 168 5,60 1
3 DE SCHEPPER TUUR 201 201 6,70 1
5 PALINCKX DENNIS 188 188 6,27 1
18M
239 2 KERSTENS SUZY
327 3 VAN BEDAF MARIJN 180 180 6,00 1
330 3 VAN CAMPEN YASMINE 188 176 135 200 699 5,82 4
503 5 BEERLANDT JENS 266 254 520 8,67 2
528 5 SOMERS TESSA 250 246 257 753 8,37 3
539 5 VAN MANEN EZRA 193 193 6,42 1
621 6 KEUSTERMANS SHELBY 174 224 210 189 797 6,64 4
645 6 VAN DONGEN SAMANTHA #DEEL/0!
713 7 SANDERS JASPER 226 256 482 8,04 2
804 8 LELOUX MARC #DEEL/0!
806 8 SCHROOYEN GLENN 239 257 209 256 249 1210 8,07 5
25M
505 5 BEERLANDT MELISSA 214 196 410 6,83 2
507 5 BRUERS JONATHAN 238 241 479 7,98 2
512 5 GEETS GLENN #DEEL/0!
516 5 JANSSENS NIELS 279 264 227 770 8,55 3
517 5 MAES CHRISTOPH #DEEL/0!
521 5 OTTEN WILLEM JAN 284 284 9,46 1
702 7 BERNAERTS MATHIAS 195 176 371 6,18 2
705 7 CLAESSENS JENS 216 217 156 184 773 6,44 4
713 7 SANDERS JASPER 218 225 208 651 7,23 3
905 9 DE SCHUTTER MATTHEW #DEEL/0!
906 9 DEKKERS ALEC #DEEL/0!
907 9 DEKKERS OLIVIER #DEEL/0!
910 9 MATTHYSEN KAMIEL #DEEL/0!
913 9 SCHOENMAKER MICHAEL #DEEL/0!
29 24 19 27 27 126
49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG JEUGDSCHIETING BIJ UNION SINT SEB.KAPELLEN 
12M punt Gem 18M punt Gem
5 PALINCKX SEPPE 272 8,64 8 SCHROOYEN GLENN 249 8,07
4 ARNOUTS SIMON 269 8,34 3 VAN CAMPEN YASMINE 200 5,82
4 ARNOUTS EVERT 253 8,51
6 PUCCI ELENI 250 8,36
5 VAN DE POLL YANA 241 8,03
6 JONES NICHOLAS 239 7,97 25m
6 BRUGGEMAN STIJN 235 8,06 7 SANDERS JASPER 208 7,23
3 KERSTENS LISSA 232 8,04
5 PALINCKX DEMI 229 8,22
4 VAN LOON BRENT 229 8,17
6 GHYOOT VINCENT 221 6,46
3 SMOUT POL 208 6,99
4 NOUWS TIM 204 7,22
3 DE SCHEPPER TUUR 201 6,70
6 ASMA JONAS 198 7,13
8 ERRYGERS TUUR 196 6,53
6 GHYOOT EMIEL 194 5,72
6 GHYOOT SIMON 192 6,13
5 PALINCKX DENNIS 188 6,27
6 GHYOOT LOUIS 186 6,70
6 SNELS JANA 184 6,32
5 JACOBS MARNIK 175 5,98
6 GEVAERT ANNELEEN 168 5,60
6 V.D.VEYVERE ALEXANDRA 114 3,80
Er waren 28 schutters zij deden 30 schot einde wedstrijd 17u15      1 schutter afgespannen
Volgende wedstrijden waaraan de jeugd kan deelnemen zijn
Buitenbondschieting op 6 en 7 juni bij Heideschutters buitenbond bij Leergasten op 20 en 21 juni
Sectorpropaganda op 2 aug. Bij St.Jansvrienden B ploeg bij Heideschutters op 23 aug.
Deze schietingen zijn buitenschietingen volgende jeugdwedstrijd binnen bij Arabieren op 12 sep 2009
Naar aanleiding van de vraag gesteld door de Kempen om jeugdploegen op te stellen bij de Bondenkamp 
op 16 augustus is het wenselijk dat de schutters op hun schietafstand blijven staan ongeacht het behaalde
gemiddelde , er worden 3 ploegen opgesteld van 5 schutters 1 op 12m 1 op 18m en 1 op 25m deze laatste wordt 
geselekteerd volgens de behaalde resultaten in de bondschietingen 
mogen op 12m schieten schutters geen 15 jaar op 1 jan 2009
0p 18m schutters geen 17 jaar op 1 jan 2009 
en op 25m schutters geen 19 jaar op 1 jan 2009

 

 

 UITSLAGEN

 

 Terug naar hoofdpagina